+420 732 768 622

Nikita s kapelou

„Nikita s kapelou podpoří Ellinku“
Jsme složení nadšených muzikantů a kamarádů z různých kapel (Jam & Bazar, Koneckonců, VzHáčka, Angels, Suffering Souls). Dali jsme se dohromady během koronavirové krize, kdy jsme si potřebovali najít způsob jak zahnat naši žízeň po hraní pro fanoušky živé hudby.
S úžasnou nabídkou přišel spolek Rýbrcoul, který naplánoval koncert na střeše osmipatrového paneláku pro sídliště na Zelené louce. Cílem bylo potěšit všechny, kteří byli díky koronaviru uvězněni ve svých bytech v paneláku. Tato akce proběhla také za účelem dovybrat nemalou částku pro Terezku z Trutnova, která se narodila se vzácnou nemocí poruchy příjmu potravy.
Tato akce nás tak pohltila a dojmula, že jsme se rozhodli akci uskutečnit ještě ve Vrchlabí na paneláku a další na střeše v Lomnici nad Popelkou.
Poněvadž všechny akce byly ze začátku velmi neplánované a my jsme společně nikdy v tomto složení nehráli ani nezkoušeli, jeli jsme s kůží na trh. Vzali jsme hity, které jsme znali a rovnou jsme je vypálili do diváků.
Po rozvolnění jsme si zahráli na zámku v Lomnici nad Popelkou, navštívili jsme domovy důchodců a nakonec jsme byli i pozváni na podium s kapelou Wohnout.
V této době je potřeba hledat pozitiva a my si je našly. Hrajeme písničky (covery) slavných hitů.
Hity které Vám zahrajeme, hrajeme pro to, že nás to prostě baví. Od ACDC, Queen, rockenroly až po Anetu Langerovou nebo Věru Špinarovou. Toužíme si zahrát, společně, poněvadž jsme zjistili, že v téhle sestavě je fakt super pohoda, nálada a sranda. Hudba nám chybí, ale také co nám hlavně chybí jsou fanoušci a diváci.

Na co budou finance ze sbírky použity?
Není nad to, když děláte lidem radost a proto jsme si z projektu Donia vybrali holčičku Ellinku, kterou jste zde podpořili a vybírali jste peníze na speciální kočárek.
Peníze z naše koncertu budou použity pro Ellinku ke zlepšení jejího stavu – na neurorehabilitace, logopedii, léky a speciální program v lázních.
Část peněz bude použita na provozní náklady spojené s uskutečněním koncertu.

Příběh Ellinky
Ellinka Bednaříková nemá za sebou ani první rok života, ale je to velká bojovnice.
Po porodu nastalo spoustu komplikací, tonicke záchvaty a křeče, začala modrat a nešel ji kyslík do mozku. Ellince zjistili těžký patologicky nález na mozku – epilepticka encefalopatie. Nedávno se k diagnóze také přidala nejtěžší forma dětské mozkové obrny – spastická kvadrupareza.
Ellinka je i přes to všechno šťastné a veselé miminko. Jsme vděčni za každý den a za každou minutu kdy je s námi. Je to velmi těžké a náročné, ale bojujeme a uděláme vše, aby na tom byla co nejlépe a byla tady co nejdéle.
Nikdy jsem nevěřila, že dokáže být až takto obrovská láska ke svému dítěti. Moc všem děkujeme za finanční pomoc, podporu, laskavost a pochopení.

Datum

Dub 10 2021
Již proběhlo!

Čas

18:00 - 19:00

Více info

Sledovat On-line
Sledovat On-line
QR kód

Připravujeme

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *